Forum buiten gebruik, binnenkort nieuwe online community | parkinson-vereniging.nl

A A
Meer

Forum buiten gebruik, binnenkort nieuwe online community

icon_forum.png

Forum tijdelijk niet beschikbaar 

Achter de schermen wordt er hard gewerkt aan een nieuwe website voor de Parkinson Vereniging. Hiermee komt er ook een nieuwe digitale community waar online ervaringen kunnen worden uitgewisseld.

Technisch up to date

Deze vernieuwing is nodig om te voldoen aan de huidige wensen en behoeften die er zijn. Het is daarnaast belangrijk om ook uit technisch oogpunt mee te gaan met nieuwe ontwikkelingen die er zijn. Omdat de oude forum omgeving niet meer voldoet, is deze gedeactiveerd.

Dit voorjaar live

We verwachten u in het voorjaar toegang te kunnen verlenen tot onze nieuwe website en onze nieuwe online community. Wij vragen uw begrip voor de situatie en verwelkomen u binnenkort graag in onze nieuwe digitale omgeving!


Op het gebruik van deze website zijn de gebruiksvoorwaarden van toepassing.
Door het gebruik van de website of het forum gaat u akkoord met de toepasselijkheid van deze voorwaarden. 
Privacy- en cookiepolicy | Opzeggen lidmaatschap