Onderzoek naar route van eerste klacht tot aan diagnose en het traject van langdurige zorg daarna | parkinson-vereniging.nl

A A
Meer

Onderzoek naar route van eerste klacht tot aan diagnose en het traject van langdurige zorg daarna

Onderzoek naar route van eerste klacht tot aan diagnose en het traject van langdurige zorg daarna

Gepubliceerd op 7 juli 2017

Op donderdag 15 juni heeft Annette Plouvier haar proefschrift ‘Parkinson’s disease in primary case, a joint journey of patients and general practitioners’ verdedigd. Het onderzoek, dat voor een groot deel op verzoek van de Parkinson Vereniging is verricht, gaat in op de ervaringen van mensen van de eerste klacht tot aan het moment dat de diagnose ‘Parkinson’ gesteld wordt. Maar ook het stuk daarna – waarin mensen het traject van langdurige zorg ingaan – wordt in het onderzoek bestudeerd.


Een link naar het hele proefschrift, vindt u via deze link: https://goo.gl/3ZH6Zy


Op het gebruik van deze website zijn de gebruiksvoorwaarden van toepassing.
Door het gebruik van de website of het forum gaat u akkoord met de toepasselijkheid van deze voorwaarden. 
Privacy- en cookiepolicy | Opzeggen lidmaatschap