Sinemet niet leverbaar | parkinson-vereniging.nl

A A
Meer

Sinemet niet leverbaar

Sinemet niet meer leverbaar

30-07-2018

MSD liet vandaag aan de Parkinson Vereniging weten dat het medicijn Sinemet 125 mg (en ook de andere hoeveelheden) vanaf heden niet meer leverbaar is in verband met een probleem bij een toeleverancier. Het is nog niet bekend wanneer dit zal worden opgelost.

Generiek middel

Er is nog wel een voorraad bij apotheken, maar dit zal ook opdrogen. In overleg met de behandelaar zal een generiek middel voorgeschreven moeten worden. Zodra er meer bekend is, neemt MSD weer contact op met de Parkinson Vereniging.


Op het gebruik van deze website zijn de gebruiksvoorwaarden van toepassing.
Door het gebruik van de website of het forum gaat u akkoord met de toepasselijkheid van deze voorwaarden. 
Privacy- en cookiepolicy | Opzeggen lidmaatschap