Zorgboek parkinson(ismen) en de naasten

Zorgboek parkinson(ismen) en de naasten

5 juli 2018

Het Zorgboek Parkinson(ismen) en de naasten geeft veel praktische informatie over de mantelzorg zelf. Daarnaast geeft het boek veel informatie over ondersteuning van de mantelzorger en wijst het de weg in het woud van regelingen rond de zorg. 

Verder geeft het boek tips over hoe de mantelzorger zelf fit en gezond kan blijven en daardoor de zorg voor de naaste beter kan volhouden. Aan het boek hebben deskundigen meegewerkt, waaronder mensen die zelf voor een naaste met parkinson of een parkinsonisme zorgen. Door deze samenwerking geeft het boek betrouwbare, praktische informatie, waar hopelijk veel mantelzorgers steun aan zullen hebben.

Bestel het Zorgboek Parkinson(ismen) en de naasten via het bestelformulier

Labels:

Terug naar boven