Breda: Woonzorgcentrum Thebe

Breda: Woonzorgcentrum Thebe

11 juli 2018

Aeneas
Zaart 35
4819 ED Breda

Naam WOONZORGCENTRUM THEBE, LOCATIE AENEAS (BREDA)
NAW-gegevens Aeneas, Zaart 35, 4819 ED Breda (Aeneas, wisselende hoeveelheid ivm geriatrische revalidatie, op longstay 3)  
Parkinsonafdeling Nee
Parkinsonverpleegkundige Nee
ParkinsonNet Nee
Overige parkinsonactivteiten Er is een dagbesteding, maar deze is niet alleen voor parkinson. Bij deze dagbesteding komen wel mensen met de ziekte van Parkinson. Er bestaat ook een beweeggroep, maar ook deze is niet alleen voor mensen met parkinson. Gezien er op dit moment niet veel mensen met parkinson in ons huis verblijven, zijn er geen specifiek op deze doelgroep gerichte activiteiten. Zij kunnen echter aansluiten bij de normale activiteiten.

Labels:

Terug naar boven