'Een nieuwe uitdaging met parkinson' - mr. C.P.W. (Peter) van den Berg

'Een nieuwe uitdaging met parkinson' - mr. C.P.W. (Peter) van den Berg

9 januari 2019

Waarom (weer) een nieuw boek over Parkinson? Bij de ziekte van Parkinson wordt veelal gedacht aan een chronisch-progressieve ziekte bij ouderen. Dat beeld klopt grotendeels. Een relatief beperkte groep krijgt op jonge leeftijd te maken met de ziekte van Parkinson. 

In de bloei van hun leven worden zij geconfronteerd met een ziekte die langzamerhand steeds meer ‘grip’ op hun leven en het leven van hun geliefden krijgt. Daarbij komen ook vragen wat dit voor gevolgen heeft voor gezin, werk en de toekomst. In dit boek komen vanuit het perspectief van degenen die (op jonge leeftijd) te maken krijgen met de ziekte van Parkinson deze en veel andere onderwerpen en vraagstukken aan de orde. Het is een praktische gids voor (jongere) mensen met de ziekte van Parkinson en hun omgeving. Ervaringsdeskundigen en professionals uit Nederland en België delen in deze bundel hun kennis en ervaringen met het omgaan met de ziekte van Parkinson. De bekende parkinsondeskundigen professor Bas Bloem, Bart Post, prof. Patrick Cras en Jen Maes hebben een voorwoord geschreven in deze bundel en verlenen hun medewerking bij de geplande presentaties.

Feiten:

  •  “Een nieuwe uitdaging met Parkinson. Praktische gids voor (jonge) mensen met de ziekte van Parkinson en hun omgeving
  • 102 hoofdstukken, bijna 400 pagina’s
  • geschreven door 76 auteurs (60 uit Nederland en 16 uit België, 56 deskundigen en 20 ervaringsdeskundigen).
  • Prijs: € 29,95. U kunt het boek hier online bestellen.

Boekrecensie

Lees hier een recensie van dit boek

Labels:

Terug naar boven