Dansvoorstelling door mensen met parkinson op 29 oktober

Dansvoorstelling door mensen met parkinson op 29 oktober

Op dinsdag 29 oktober organiseert Dans op recept de eenmalige grootschalige dansvoorstelling Een week uit het leven van… in Stadsschouwburg De Harmonie in Leeuwarden. In deze bijzondere voorstelling vertellen maar liefst 80 mensen met Parkinson samen met mantelzorgers in dans en tekst hoe het is om met de ziekte van Parkinson te moeten leven. 

Dans op recept

Het project Dans op recept verzorgt danslessen speciaal voor mensen met Parkinson en mantelzorgers. Op acht locaties in Friesland zijn dansgroepen actief. Deelnemers van deze lessen doen mee aan deze eenmalige grootschalige bijzondere productie. Artistieke leiding staat onder DeDansDivisie.

Voorafgaand aan deze voorstelling vindt tevens in de Harmonie het symposium Cultuur op recept plaats, waarin verschillende gastsprekers als wetenschapsjournalist Mark Mieras en hoogleraar neurologische bewegingsstoornissen Bas Bloem hun visie op het inzetten van kunst binnen de zorg en het sociaal domein belichten. 

Kaarten voor de voorstelling kunt u hier kopen

Labels:

Terug naar boven