Parkinson...loop naar de pomp!!

Parkinson...loop naar de pomp!!

1 juni 2020

"Vijf jaar na de diagnose werden er 30 pillen per dag geslikt. Zij deden hun werk niet goed. Er werd besloten om een Duodopa pomp te plaatsen. Ik ben toen begonnen met het schrijven van een wekelijkse blog", aldus auteur Marianne van den Broek.

Loop naar de pomp.jpg

"Het was namelijk elke keer een tranendal als ik mijn verhaal aan iemand vertelde", aldus auteur Marianne van den Broek. "Parkinson was als een schaduw in me gekrpen en hij was knap irritant. In mijn blog vertel ik hoe de loop naar de pomp is gegaan. De bloglezers liepen langs de zijlijn die, onverwacht lange, weg met ons mee. We moesten over hoge bergen, diepe dalen en wegafzettingen. Geen mooie, begaanbare weg. Voor mij was die blog een uitkomst. Het bespaarde een hoop tranen. En iedereen was op de hoogte. De loop naar de pomp had heel wat voeten in aarde, maar wij zijn er gekomen!"

Prijs: € 10,00. Exclusief verzendkosten. Mail naar: marbroekwoerden@gmail.com, of een whatsappje naar 06-36160883. 

Labels:

Terug naar boven