Speciale oproep voor vrouwen die freezing ervaren en mensen zonder parkinson

Speciale oproep voor vrouwen die freezing ervaren en mensen zonder parkinson

1 september 2020

Infraroodlicht kan u bijvoorbeeld terugvinden in het rode lichtje van uw afstandsbediening. Maar wist u dat infraroodlicht ook gebruikt wordt om hersenactiviteit te meten?

Freezing

Radboud-Universiteit-Nijmegen.png

Onderzoekers van de Radboud Universiteit gebruiken deze techniek om freezing, dat zijn ongewilde blokkades tijdens het lopen bij de ziekte van Parkinson, te onderzoeken. Ze zijn hiervoor op zoek naar deelnemers die minstens twee maal per dag freezing ervaren, maar ook naar deelnemers zonder de ziekte van Parkinson. Nieuwsgierig? Bekijk dan zeker eens dit filmpje of neem een kijkje op de projectpagina van ParkinsonNEXT.

Labels:

Terug naar boven