Heeft u een ouder met parkinson(isme)?

Heeft u een ouder met parkinson(isme)?

21 september 2020

Op 7 november is er een speciale workshop voor kinderen van mensen met parkinson(ismen). Als een van uw ouders te horen krijgt dat hij of zij parkinson heeft, is dat ingrijpend. Voor henzelf, maar ook voor u als kind kan dat behoorlijk wat veranderingen teweeg brengen.

Ervaringsdeskundig

uil klein.png

Linda Gruijs heeft dat zelf ervaren, bij haar kregen beide ouders op enig moment de diagnose parkinson. Daardoor kwam zij in een zoektocht terecht.

  • Hoe en waar kun je goede hulp te krijgen?
  • Hoe voorkom je dat je zelf veel tijd bezig bent met parkinson?
  • Hoe zorg je dat je ook je eigen dingen kunt blijven doen…

Workshop

Zij heeft haar weg erin gevonden, maar had indertijd graag meer contact gehad met kinderen die hetzelfde meemaken. Daarom verzorgt zij Samen met Toos Poels op zaterdag 7 november een workshop voor volwassen kinderen van mensen met parkinson. Een bijeenkomst om elkaar te steunen en op ideeën te brengen.

Heeft u interesse om hierbij te zijn?

Meld u dan direct aan voor deze workshop

 

Labels:

Terug naar boven