Mensen met de ziekte van Parkinson die last hebben van bevriezen gezocht

Mensen met de ziekte van Parkinson die last hebben van bevriezen gezocht

12 oktober 2020

Er zijn al een aantal hulpmiddelen op de markt tegen het bevriezen, zoals de parkinsonrollator, laserschoenen en een metronoom. Om een onzichtbaar hulpmiddel te kunnen bieden, in tegenstelling tot de al bestaande hulpmiddelen, doet het RadboudUMC en Medisch Spectrum Twente onderzoek naar ‘Trillende sokken voor de ziekte van Parkinson’.

Trillende sokken

sokken.jpg

De trillende sokken-studie zoekt mensen met de ziekte van Parkinson die meerdere malen op een dag last hebben van bevriezen. De studie bestaat uit twee dagdelen waarin er gemeten wordt, deze metingen vinden plaats op het RadboudUMC of op het Medisch Spectrum Twente.
Voor meer informatie zie dit filmpje. Om deel te nemen kunt u zich opgeven via ParkinsonNEXT.

Meld u nu aan voor deze studie

Labels:

Terug naar boven