Parkinson Doeboek - Deel 1

Parkinson Doeboek - Deel 1

1 juli 2021

Het succesvolle eerste Parkinson Doeboek met praktische tips, voorbeelden en hulpmiddelen voor mensen met Parkinson en hun naasten.

3d-parkinson-doeboek-vierkant-dl1

Auteur Josca Bos: "Dit boek heb ik geschreven voor mensen met parkinson, die willen weten hoe ze op een positieve manier met de ziekte om kunnen gaan. Maar ook voor mensen uit hun naaste omgeving. Het boek gaat vooral over het deel van parkinson waar je zelf, in meer of mindere mate, invloed op hebt. De vragen en oefeningen zijn bedoeld om inzicht te geven in wat parkinson voor jou betekent, en hoe je kunt zorgen voor rust en veerkracht. De informatie in dit boek kan een mooie aanvulling zijn op je contacten met artsen of therapeuten, maar is niet bedoeld om deze te vervangen. Het is mijn wens dat degenen die dit boek lezen, zich ondersteund voelen en positief verdergaan."

Koop hier dit boek

Labels:

Terug naar boven