Dansvoorstelling: ' Ik en de ander'

Dansvoorstelling: ' Ik en de ander'

15 november 2021

Het wordt tijd dat er meer inclusieve dansvoorstellingen komen, want DANS is voor iedereen! Dans gaat uit van de capaciteiten van het individu. Zo ook in dansvoorstelling ‘Ik en de ander’. 

De voorstelling

Dansen

Deze wordt gedanst door dansers met en zonder een chronische ziekte en fysieke beperking, zoals MS of Parkinson. Een maakproces van 10 weken waarin de dansers elkaar op de vloer leren kennen, vertrouwen en grenzen verleggen. 

Het resultaat is een dynamische, inclusieve dansvoorstelling waarin 7 duetten de rode draad vormen en samensmelten in een groepschoreografie. Wij nodigen u uit om deze reis van “artistieke herontdekking” te maken, met ons en zoveel anderen.

Meer informatie en kaartverkoop

Labels:

Terug naar boven