Ommetjes door het parkinsonbrein

Ommetjes door het parkinsonbrein

9 mei 2022

De COPIED studie is een door patiënten geleid onderzoek naar obstakels in het denken bij de ziekte van Parkinson en de omwegen die mensen zelf hebben gevonden om daar mee om te gaan. 

Het resultaat gebundeld

Ommetjes

Het onderzoek kreeg subsidie van de Parkinson Vereniging voor het doen van het onderzoek en van ParkinsonNL voor het uitzetten van de vragenlijst en liep van 1 oktober 2020 tot 1 april 2022. Het resultaat van dit onderzoek is gebundeld in het boek ‘Ommetjes door het parkinsonbrein. Een boek vol tips van lotgenoten om denkobstakels te herkennen, bespreken en omzeilen’.

De auteur

Marina Noordegraaf is de hoofdonderzoekster van het COPIED project. Ze is ervaringsdeskundige en auteur van het boek 'Ommetjes door het parkinsonbrein'. 

U kunt het boek hier bestellen

Labels:

Terug naar boven