Gespreksgroep partners en/of mantelzorgers Parkinson en gespreksgroep partners met Parkinson

Gespreksgroep partners en/of mantelzorgers Parkinson en gespreksgroep partners met Parkinson

7 september 2022

Deelnemers gezocht voor gespreksgroepen Parkinson! We organiseren twee gespreksgroepen: een gespreksgroep voor mantelzorgers van mensen met de ziekte van Parkinson en parallel daaraan de gespreksgroep voor de partner/naaste met de ziekte van Parkinson. Dit jaar komen we vier keer bij elkaar.

gespreksgroep

De gespreksgroepen worden begeleid door de geestelijk verzorgers Selma Haverkate en Marianne Brussel. De gesprekken zullen aan de hand van thema’s die door de deelnemers aangegeven worden, gevoerd worden. Centraal staat het delen van ervaringen, elkaar ontmoeten en ondersteunen. Welke impact heeft Parkinson op uw leven, en hoe gaat u daarmee om?

Praktische informatie:

4 bijeenkomsten op:

  • 22 september 2022
  • 20 oktober 2022
  • 17 november 2022 (onder voorbehoud)
  • 15 december 2022 (onder voorbehoud)

Tijd: 14.00-15.30 uur

locatie: Kadekamer en woonkamer eerste etage van verpleeghuis Westerkade:

Adres:
Verpleeghuis Westerkade
Westervoortsedijk 12
6827 AS Arnhem

Kosten: geen, de bijeenkomsten zijn gratis

Aanmelden bij: Marianne Brussel via mail: marianne.brussel@parago.nl of op telefoonnummer 06-12252017.

Labels:

Terug naar boven