Studentenoproep: nieuwe vormen van technologische interacties

Studentenoproep: nieuwe vormen van technologische interacties

6 december 2022

Beste meneer/mevrouw, 

Wij zijn Lucas en Helena en wij studeren Data Science & Artificial Intelligence aan de universiteit Leiden. Voor het vak Human Computer Interaction & Information Visualization gaan wij experimenteren met nieuwe vormen van technologische interacties. Wij vroegen ons af of u ons bij het testen van dit programma zou kunnen helpen.

Eye-tracking

Voor het project hebben wij gekozen voor het gebruik van eye-tracking voor het navigeren op een website. Deze eye-tracking zou ervoor kunnen zorgen dat gebruikers met enkel hun ogen gebruik zouden kunnen maken van het internet. Dit zou extra relevant kunnen zijn voor mensen voor wie het nu lastig kan zijn om een computer/muis te gebruiken. 

Als u hier interesse in heeft, vragen wij om het formulier hieronder in te vullen!

Vul hier het formulier in

Labels:

Terug naar boven