Mantel liefde - Annemarie Oster

Mantel liefde - Annemarie Oster

13 december 2022

Annemarie Oster, ooit grande dame van de Nederlandse theater- en televisiewereld, populaire columniste en schrijfster, ontmoette rond haar zestigste een ietwat brutale, zelfverzekerde, charmante man. Ze vallen voor elkaar, gaan samenwonen en vijftien jaar later trouwen ze.

Mantel liefde

Tijdens hun huwelijksreis begint de gezondheid van de echtgenoot te verslechteren. Al tijdens de wittebroodsweken is hij afhankelijk van haar mantelzorg. Maar wat de schijn heeft van een ongelukkige start ontwikkelt zich tot een bijzonder liefdesverhaal. Een verhaal waarin de plagerige macho die haar nu eens gelukkig, dan weer minder gelukkig maakte, geleidelijk verandert in een zachtaardige levensgezel. Door, ja dankzij deze mantelzorg werd hij haar grootste liefde.

Mantelliefde is een boek vol zelfspot, affectie, scherpte, harde woorden en zachte gevoelens. Een uniek verslag van een late liefde voor een mens met een vasculair parkinsonisme. 

Lees hier meer over dit boek en de auteur

Labels:

Terug naar boven