Wereldkampioenschappen Tafeltennis Parkinson 2023 op Kreta!

Wereldkampioenschappen Tafeltennis Parkinson 2023 op Kreta!

8 mei 2023

Na een succesvol evenement in 2021 keren de Wereldkampioenschappen Tafeltennis Parkinson in november 2023 terug als onderdeel van het WTT4H Festival. Iedereen met de ziekte van Parkinson kan zich individueel inschrijven.

Doet u ook mee?

Er zijn drie verschillende competitieklassen, gebaseerd op hoe lang iemand de diagnose parkinson heeft en het vaardigheidsniveau van tafeltennis. Deelnemers moeten een diagnose parkinson van een arts kunnen aantonen om zich te kunnen registreren. Alle wedstrijden worden geleid door ITTF Umpires en tussen de wedstrijden zijn ontspanningszones beschikbaar voor atleten. De wedstrijd duurt vier dagen en de indeling wordt de dag voordat de wedstrijd begint gepubliceerd.

Lees meer en meld u aan via deze website (in Engels)

PTTWClandscape

Labels:

Terug naar boven