Verenigingsbureau | parkinson-vereniging.nl

A A
Meer

Verenigingsbureau

Bureau

 Carla_PV-1.jpg Parkinson_Vereniging_Personeel-10.jpg

Directeur
Carla Aalderink
info@parkinson-vereniging.nl

Coördinator administratie,
vakanties en bewegingsgroepen
Trees van Riel
trees@parkinson-vereniging.nl
Parkinson_Vereniging_Personeel-23.jpg Parkinson_Vereniging_Personeel-14.jpg
Office manager/financieel medewerker
Colinda Roos
colinda@parkinson-vereniging.nl
Financiële administratie
Ans van Hilten 
ans@parkinson-vereniging.nl
Parkinson_Vereniging_Personeel-3.jpg Parkinson_Vereniging_Personeel-4.jpg
Activiteitencoördinator
Miriam Leenders
miriam@parkinson-vereniging.nl
Beleidsmedewerker 
Drs. Masja van het Hoofd
masja@parkinson-vereniging.nl
 PV-bestuur-personeel-FullEdit-3.jpg  
Fondsenwerver
Jolanda van der Velde
jolanda@parkinson-vereniging.nl

Communicatiemedewerker
Moniek Venema
moniek@parkinson-vereniging.nl

   
Office assistant en
ledenadministratie
Janine Boot
info@parkinson-vereniging.nl
 

 

Postadres

Postbus 46, 3980 CA Bunnik

Bezoekadres

Kosterijland 12, 3981 AJ Bunnik
Telefoon: 030 656 1369


Op het gebruik van deze website zijn de gebruiksvoorwaarden van toepassing.
Door het gebruik van de website of het forum gaat u akkoord met de toepasselijkheid van deze voorwaarden. 
Privacy- en cookiepolicy | Opzeggen lidmaatschap