10 december Plannen ... en dan?

Plannen .....en dan !?

Sprekers zijn Marlinda Bakker, maatschappelijk werker en Lindy Hartman, prycholoog. Zij hebben vaker onderwerpen bij ons gebracht en doen dat op een leuke, interactieve manier. Beiden zijn aangesloten bij ParkinsonNet.Zij belichten deze middag de veranderingen bij mensen met de ziekte van Parkinson en hun partners en horen van hen dikwijls de verzuchting:"Ik kom tot niets, mijn partner komt tot niets!  Hoe kunnen wij nu verder?"   Marlinda en Lindy zullen ons vertellen of en hoe we deze houding zelf kunnen doorbreken. Voor veel leden een herkenbaar onderwerp?!

Wij van het Parkinson Comitee hopen U in ieder geval te zien op dinsdagmiddag 10 december 2019.

locatie: filmwijkcentrum

aanvang: 13:30 uur ( inloop vanaf 13:00 uur)

afsluiting: 15:30 uur

pauze:  ca 20 minuten halverwege

De toegang is gratis evenals het parkeren. U kunt ons ook bereiken met bus nr 5, uitstappen bij halte Walt Disney plantsoen.

Heeft u vragen? Ons mailadres is: info@parkinsoncafealmere.nl

« Ga terug naar de homepage van Parkinson Café Almere

Het Filmwijkcentrum 
Walt Disneyplantsoen 76
1325 SX Almere

Terug naar boven