Parkinson Café Tiel
Uitnodiging 22 juni 2026
Hulpmiddelen bij Parkinson

##aanhef_nieuwsflits##,

Op maandag 22 juni 2026 komt Marion van Daelen op bezoek.
Marion is werkzaam bij Vegro Zorgwinkel in Tiel.

Vegro is de thuiszorgwinkel voor Tiel en omgeving en is ook het expertisecentrum op het gebied van verpleegartikelen en zorghulpmiddelen. Het bedrijf biedt een breed assortiment aan producten voor mobiliteit, wonen en gezondheid, met als doel de zelfredzaamheid en levenskwaliteit van mensen te vergroten.

Tijdens deze bijeenkomst wordt stilgestaan bij de verschillende hulpmiddelen die kunnen worden ingezet bij de ziekte van Parkinson. Hierbij valt te denken aan bijvoorbeeld een Parkinson rollator. Deze rollator kan door middel van het tonen van een gekleurde laserstraal bij de achterwielen het “bevriezen” (freeze) doorbreken. Niet alleen de Parkinson rollator maar ook de gewone rollator kunnen worden uitgeprobeerd. Daarnaast zal er ook worden stilgestaan hoe je een Parkinson rollator vergoedt krijgt van de zorgverzekering. Vegro neemt ook nog specials mee zoals bijvoorbeeld een trilbeker en andere Parkinson gerelateerde accessoires. Deze kunnen op de bijeenkomst ook worden getest.

Bezoekers kunnen vragen stellen, de hulpmiddelen uitproberen en hun ervaringen delen.

De avond start om 19.30 uur en duurt tot uiterlijk 21.30 uur. De inloop is vanaf 19.00 uur.

De toegang is gratis, aanmelden is niet nodig en koffie en thee zijn verkrijgbaar tegen een kleine vergoeding.

Adres:
Parkinson Café Tiel (in het wijkcentrum Westroyen)
Predikbroedersweg 14
Tiel

Meer weten?
info@parkinsoncafetiel.nl of bel/WhatsApp,
Ton den Hertog Tel. 06-24378007

Met vriendelijke groeten,

Parkinson Cafe Tiel - Rivierenland

Parkinson Café Tiel is een ontmoetingsplek voor iedereen die met parkinson of parkinsonisme te maken heeft: patiënt, partner, familielid, mantelzorger, zorgverlener en iedereen die belangstelling heeft. Het belangrijkste doel is het onderlinge contact.

Bekijk de website
Hartelijk dank voor je lidmaatschap!

De Parkinson en Yoppers Cafés zijn een initiatief van de Parkinson Vereniging. Bedankt voor je lidmaatschap, mede door jouw bijdrage worden activiteiten voor mensen met de ziekte van Parkinson, andere parkinsonismen en RBD mogelijk gemaakt.   

Samen staan we sterker!
Breng een nieuw lid aan en draag hiermee een steentje bij!
Ja, ik help mee en maak een medebezoeker van het Parkinson of Yoppers Café ook lid voor € 3,75 per maand!

Meld nu direct een nieuw lid aan
   

U kunt deze nieuwsflits van de Parkinson Vereniging ook online bekijken. U kunt altijd reageren op deze nieuwsflits door een mail te sturen naar: communicatie@parkinson-vereniging.nl. Ook kunt u uw voorkeuren instellen of uitschrijven op de website.