Parkinson Café Assen
Verslag 9 april 2026
Verkeersdeelname op de fiets en ommetjes door het Parkinsonbrein.

##aanhef_nieuwsflits##,

Bijgesloten het verslag van donderdag 9 april jl.

Voor meer informatie: www.parkinsoncafeassen.nl

Het team Parkinson Café Regio Assen

Parkinson Café Assen is een ontmoetingsplek voor iedereen die met parkinson of parkinsonisme te maken heeft: patiënt, partner, familielid, mantelzorger, zorgverlener en iedereen die belangstelling heeft. Het belangrijkste doel is het onderlinge contact.

Bekijk de website
Hartelijk dank voor je lidmaatschap!

De Parkinson en Yoppers Cafés zijn een initiatief van de Parkinson Vereniging. Bedankt voor je lidmaatschap, mede door jouw bijdrage worden activiteiten voor mensen met de ziekte van Parkinson, andere parkinsonismen en RBD mogelijk gemaakt.   

Samen staan we sterker!
Breng een nieuw lid aan en draag hiermee een steentje bij!
Ja, ik help mee en maak een medebezoeker van het Parkinson of Yoppers Café ook lid voor € 3,75 per maand!

Meld nu direct een nieuw lid aan
   

U kunt deze nieuwsflits van de Parkinson Vereniging ook online bekijken. U kunt altijd reageren op deze nieuwsflits door een mail te sturen naar: communicatie@parkinson-vereniging.nl. Ook kunt u uw voorkeuren instellen of uitschrijven op de website.