Parkinson Café Assen
Parkinson Café Assen is een laagdrempelige ontmoetingsplek voor mensen met de ziekte van Parkinson(ismen), hun partners, familieleden en mantelzorgers.
Parkinson Café Assen is een laagdrempelige ontmoetingsplek voor mensen met de ziekte van Parkinson(ismen), hun partners, familieleden en mantelzorgers.
In een ontspannen sfeer worden er diverse onderwerpen besproken. Naast het uitwisselen van informatie en ervaringen kunt u in het Parkinson Café ook contact leggen met lotgenoten.
Iedere 2e donderdag van de even maanden, van 14.30 tot 16.30 uur (Inloop vanaf 14.00 uur)
Kosten en opgave
Eigen bijdrage: 2,- euro, inbegrepen tweemaal koffie/thee. Opgave vooraf is gewenst: e-mail info@parkinsoncafeassen.nl of telefonisch bij Joan Slagter, 06-25006432.
donderdag 09 oktober 2025 15:00 Op donderdag 9 oktober 2025 hadden we een Parkinsoncafe over boksen bij Parkinson, met 23 mensen hadden we een goed gevulde zaal. Onder leiding van Semmy Schilt, voormalig professioneel kickbokser... Lees het volledige bericht
dinsdag 30 september 2025 12:23 Vanaf 2 oktober in het Markehuus in Assen - Peelo. Cursus Tai Chi voor Parkinson.
donderdag 14 augustus 2025 14:28 Op donderdag 14 augustus hadden we een Parkinsoncafé over Parkinson en vallen gepland staan. Ondanks de warmte waren er gelukkig nog veel geïnteresseerden, met 31 mensen was het een goed gevulde ... Lees het volledige bericht
Wijkcentrum Peelo
Markehuus
Scharmbarg 35
Assen
De Parkinson Vereniging is dé vereniging van en voor mensen met de ziekte van Parkinson of een parkinsonisme en hun naasten. Het is daarmee ook dé plek waar iedereen met zijn vragen over parkinson(ismen) terecht kan.
Wij zijn de gids naar betrouwbare, actuele en vindbare informatie over leven met parkinson(ismen).
Wij zetten ons in voor beschikbaarheid van behandelingen en we vertegenwoordigen de stem van mensen met parkinson(isme) in onderzoek en richting politiek en media.
Zodat u tips en ervaringen kunt uitwisselen en in contact kun komen met gelijkgestemden.