'Lekker eten met parkinson'- Heleen Dicke en Gerrit Jan Bos

'Lekker eten met parkinson'- Heleen Dicke en Gerrit Jan Bos

7 januari 2019

Je kiest je eigen lifestyle als het gaat om de inrichting van je huis, je kleding, je eetpatroon. Meestal, tenminste. Soms heb je niet zoveel te kiezen, bijvoorbeeld omdat er een medische noodzaak is die je eetpatroon beïnvloed. Daar sluit dit boek op aan.

Lekker eten met parkinson is een lifestylekookboek boordevol gezonde en creatieve eetadviezen. Iedereen die van lekker eten houdt kan met de recepten uit de voeten, ook wie door ziekte last heeft van beperkingen. Met welk uitgangspunt je als thuiskok ook aan de slag gaat, in alle gevallen is genieten van een gezellige maaltijd in goed gezelschap het doel.

Laat je inspireren, neem pan en pollepel ter hand en ga aan de slag!

U kunt dit boek kopen bij online boekwinkel Soemer

Labels:

Terug naar boven