Zilveren Meeuw voor Ralph Schalk

Zilveren Meeuw voor Ralph Schalk

20 mei 2020

Ralph Schalk heeft een jarenlange staat van dienst als vrijwilliger bij de Parkinson Vereniging. Zo is hij zeer actief geweest als standhouder, spreekbeurthouder en huiscartoonist bij verschillende gelegenheden. Als dank voor zijn inzet ontving hij op 19 mei 2020 de Zilveren Meeuw van de Parkinson Vereniging. 

Blijk van waardering

Normaal gesproken wordt een Zilveren Meeuw uitgereikt tijdens een bijeenkomst van de vereniging. Gezien de huidige coronamaatregelen gebeurde dit afgelopen dinsdag op gepaste wijze in kleine kring. Aanwezig waren de coördinatoren van Parkinson Café Delft, dat op die dag tevens het 5-jarig bestaan vierde. Bekijk hier de videoregistratie die van deze uitreiking werd gemaakt.

Terug naar boven