Parkinson...loop naar de pomp!! - Marianne van den Broek

Parkinson...loop naar de pomp!! - Marianne van den Broek

1 juni 2020

"Vijf jaar na de diagnose werden er 30 pillen per dag geslikt. Zij deden hun werk niet goed. Er werd besloten om een Duodopa pomp te plaatsen. Ik ben toen begonnen met het schrijven van een wekelijkse blog", aldus auteur Marianne van den Broek.

Loop naar de pomp.jpg

Parkinson als een schaduw

"Het was namelijk elke keer een tranendal als ik mijn verhaal aan iemand vertelde", aldus auteur Marianne van den Broek. "Parkinson was als een schaduw in me gekropen en hij was knap irritant. In mijn blog vertel ik hoe de loop naar de pomp is gegaan. De bloglezers liepen langs de zijlijn die, onverwacht lange, weg met ons mee. We moesten over hoge bergen, diepe dalen en wegafzettingen. Geen mooie, begaanbare weg. Voor mij was die blog een uitkomst. Het bespaarde een hoop tranen. En iedereen was op de hoogte. De loop naar de pomp had heel wat voeten in aarde, maar wij zijn er gekomen!"

Details

Parkinson loop naar de pomp!!
Uitgeverij Mijnbestseller
Auteur: Marianne van den Broek
85 Pagina's

van € 12,00 NU 50% korting = € 6,00 exclusief verzendkosten

ISBN 9789463980050

Klik hier om het boek te bestellen

Mail naar: marbroekwoerden@gmail.com

Labels:

Terug naar boven