De HogeNood App

De HogeNood App

5 oktober 2020

De HogeNood app is een toilet applicatie in Nederland. Met meer dan 9.500 gecontroleerde locaties kunt u volledig op de app vertrouwen. De app meerdere malen in de prijzen is gevallen in zowel binnen- als buitenland.

Vind een openbaar toilet in de buurt

Toiletgang

Uw toiletkeuze kunt u bepalen aan de hand van voorgaande beoordelingen, afstand en faciliteiten. In de app is zelfs bekend of er een prullenbak op het toilet is en of het toegankelijk is met een eurosleutel. Laat u na uw toiletbezoek ook een beoordeling achter voor de volgende bezoeker?

HogeNood is dé applicatie voor op uw mobiele telefoon waarmee u het dichtstbijzijnde openbare toilet of semi-openbare toilet kunt vinden. Stelt u zich eens voor dat u winkelt, fietst of met de auto rijdt in een vreemde omgeving en u moet plotseling naar het toilet. Waar kunt u dan naar toe voor het dichtstbijzijnde en schone toilet?

Lees hier meer over de HogeNood App

Labels:

Terug naar boven