Nieuwsbericht Selegiline update

Nieuwsbericht Selegiline update

6 april 2021

Selegiline HCl tablet 5 mg tekort, alternatief beschikbaar: Z-index nummer 16980417.
Er is nu een oplossing beschikbaar! Elke apotheek kan sinds 26 maart 2021 een doorgeleverde bereiding bestellen. Alle apotheken in Nederland kunnen dit. Als uw apotheek of neuroloog dit niet weet, geef ze vooral het Z-indexnummer 16980417 door. (30 tabletten per verpakking)

Selegiline.png

In Nederland bestaat circa 95% van de medicatie die uitgeleverd wordt uit geregistreerde geneesmiddelen. De overige 5 % zijn o.a. apotheekbereidingen gemaakt door apotheken, zoals bijvoorbeeld bij tekorten of als een product uit de handel gaat. Selegiline HCl tablet 5mg DMB met Z-index nummer 16980417 is zo’n apotheekbereiding wat als alternatief kan dienen voor het door Sandoz geregistreerde Selegiline, dat niet meer in de handel is. De prijs is iets hoger, maar valt binnen de prijs die door alle verzekeraars vergoed wordt.

Labels:

Terug naar boven