Promotie dhr. Sjors van de Weijer: Digital technology-enabled home health care - Gamification in online cognitive therapies for Parkinson’s disease

Promotie dhr. Sjors van de Weijer: Digital technology-enabled home health care - Gamification in online cognitive therapies for Parkinson’s disease

1 september 2021

Vandaag promoveert dhr. Sjors van de Weijer aan de Universiteit van Maastricht. Hij schreef hiervoor het proefschrift: "Digital technology-enabled home health care - Gamification in online cognitive therapies for Parkinson’s disease".

Universiteit Maastricht

“Het voornaamste doel van dit proefschrift was het verkennen van de voorwaarden voor gamificatie in cognitieve training vanuit thuis, en om de therapietrouw te analyseren voor zulke interventies in een doelgroep van mensen met de ziekte van Parkinson. De antwoorden kunnen bijdragen in de ontwikkeling van nieuwe cognitieve behandelprogramma’s die in de thuissituatie toegepast kunnen worden.

Aan de basis van dit proefschrift ligt de Parkin’Play studie, dat deze doelen najoeg”, schrijft Sjors in zijn proefschrift.

Lees hier het volledige proefschrift

 

Labels:

Terug naar boven