Sinemet uit de handel, nu wel verkrijgbaar als specialité van Organon

Sinemet uit de handel, nu wel verkrijgbaar als specialité van Organon

1 november 2021

Sinemet (levodop/carbidopa) wordt niet meer door MSD geproduceerd, maar door Organon als specialité. Het gaat om Sinemet 62,5 mg, Sinemet 125 mg en Sinemet 250 mg. Als uw apotheek het niet kan leveren, meld dan bij de apotheek dat het bij Organon te koop is, via de juiste groothandels.

Uit de handel

Pillen3

Sinemet CR 125 (met vertraagde afgifte) dat vaak voor de nacht wordt voorgeschreven, is uit de handel. Alternatieven zijn er in de vorm van Levodopa/carbidopa Retard van andere producenten. Als u gevoelig bent voor overstappen op een ander type, overleg met uw voorschrijvend arts hoe u de overstap moet doen. En meld mogelijke bijwerkingen bij LAREB om duidelijk te maken dat er bijwerkingen zijn.

Labels:

Terug naar boven