Het Hersenhotel - Marja Baseler en Annemarie van den Brink

Het Hersenhotel - Marja Baseler en Annemarie van den Brink

10 november 2021

Maak een reis door je brein en ontdek wat jouw talenten zijn in dit boek vol interessante breinweetjes. 

Op reis naar de binnenkant van je hoofd

Het Hersenhotel

In Het Hersenhotel nemen we je mee op reis naar de binnenkant van je hoofd. Je brein is een supermachine. Het regelt alles wat er in je lichaam gebeurt. Dat je ademt en je hart klopt. Dat je kunt praten, lopen, horen en zien. Maar je brein regelt nog veel meer! Heb je bijvoorbeeld aanleg voor voetballen of muziek? Ben je goed in rekenen of taal? Heb je veel fantasie of kun je goed samenwerken? Het zit allemaal in je brein! Check vandaag nog in en ontdek waar jij goed in bent. Met de vier testen achterin in het boek kun je nog meer over je eigen brein te ontdekken en het spannende verhaal over de familie Stein eindigt in een verrassende ontknoping. 

Details

Het Hersenhotel
Uitgever Luitingh-Sijthoff
Auteurs: Marja Baseler en Annemarie van den Brink
Illustrator: Tjarko van der Pol
Hardcover, 48 pagina's

Prijs: €19,99

ISBN 9789024585717 

Klik hier om het boek te bestellen

Labels:

Terug naar boven