Parkinson Magazine: Vrouw en parkinson

Parkinson Magazine: Vrouw en parkinson

16 maart 2022

Een van de vier door de Parkinson Vereniging en ParkinsonNL gehonoreerde onderzoeksvoorstellen voor het jaar 2021/2122 betreft het project ‘Vrouw en Parkinson’. Vorig jaar werd er door de initiatiefnemers al een soortgelijk voorstel ingediend, maar dat werd destijds niet geselecteerd omdat het onderzoek zich op een (te) kleine doelgroep richtte: zwangere vrouwen met parkinson.

Annelien (vrouw en parkinson)

In het huidige voorstel is die eerdere doelgroep uitgebreid. Het gaat niet uitsluitend om zwangere vrouwen met parkinson, maar om vrouwen met de ziekte van Parkinson. De groep zwangere vrouwen met parkinson is een kleine subgroep van deze doelgroep.

Lees hier het volledige artikel in Parkinson Magazine

Labels:

Terug naar boven