Deelnemers gezocht voor FOG@Home-studie (Freezing Of Gait)

Deelnemers gezocht voor FOG@Home-studie (Freezing Of Gait)

28 april 2022

Voor het onderzoek met de naam 'FOG@Home studie' worden deelnemers gezocht. Het onderzoek wordt uitgevoerd door de Radboud Universiteit, het Donders Instituut voor Brein, Cognitie en Gedrag (Nijmegen), en de Universiteit Twente (Enschede), in samenwerking met Orikami (Nijmegen).

Onderzoeksgroep

Wij zijn een onderzoeksgroep een combinatie van de bovenstaande.  FOG staat dan voor freezing of gait:  dus het bevriezen van het lopen. @HOME is toegevoegd omdat de sensoren bij mensen thuis gebruikt kunnen worden.

Met ons onderzoek willen wij onderzoeken of we door middel van draagbare sensoren, ingebouwd in een  smartphone, armband of enkelband, een voorspelling kunnen maken van freezing-of -gait (FOG) episodes bij mensen met de ziekte van Parkinson thuis. Daarnaast willen we graag onderzoeken of draagbare sensoren balansproblemen kunnen detecteren bij mensen met de ziekte van Parkinson die freezing ervaren.

Meer informatie

Op de website van ParkinsonNext kunt u meer informatie vinden over dit onderzoek en aanmelden. 

Lees hier meer over FOG@Home en meld u aan als deelnemer 

 

Labels:

Terug naar boven