Gezocht: mensen met parkinson die thuis in gesprek zijn geweest met een geestelijk verzorger

Gezocht: mensen met parkinson die thuis in gesprek zijn geweest met een geestelijk verzorger

27 september 2022

Voor een onderzoek gefinancierd door ZonMW zijn we op zoek naar mensen die Parkinson hebben en die in het afgelopen jaar thuis contact hebben gehad met een geestelijk verzorger, bijvoorbeeld via een Centrum voor Levensvragen of een huisarts.

We onderzoeken welke rol hoop, hopeloosheid en/of wanhoop spelen bij mensen met parkinson en hoe verschillende zorgprofessionals, waaronder geestelijk verzorgers, daarmee omgaan. Concreet zoeken we acht mensen voor een interview (60 minuten, op een locatie die voor de deelnemer prettig is). Neem voor meer informatie contact op met Maartje van Veluw (junior onderzoeker) bij voorkeur via w.m.van.veluw2@pthu.nl (of eventueel via tel. nr. 088 337 1864).

Labels:

Terug naar boven