Campagne 'Aandacht voor neurologie' vraagt aandacht voor diverse hersenaandoeningen waaronder parkinson

Campagne 'Aandacht voor neurologie' vraagt aandacht voor diverse hersenaandoeningen waaronder parkinson

24 december 2022

Els Kok is 76 jaar, heeft twee kinderen en vier kleinkinderen. Zeven jaar geleden werd een ernstige vorm van Parkinson bij haar vastgesteld. Els vertelde haar verhaal in het kader van de campagne 'Aandacht voor neurologie'. 

Q4 visual Neurologie

Mediaplanet lanceerde op vrijdag 23 december 2022 de campagne ‘Aandacht voor neurologie’. Zowel online als in een bijlage bij De Telegraaf zijn artikelen te lezen van verschillende ervaringsdeskundigen. Zo vertelt Els Kok over haar persoonlijke ervaring met de ziekte van Parkinson, in het bijzonder op het symptoom van overmatige speekselvloed waar mensen met parkinson last kunnen hebben. 

Campagne 'De Hersenen'

De Parkinson Vereniging heeft inhoudelijk bijgedragen aan de campagne ' Aandacht voor neurologie', in samenwerking met Mediaplanet. Deze werd als bijlage verspreid in de Telegraaf. De verschillende artikelen zijn tevens online te lezen op Planet Health.

Lees hier het verhaal van Els Kok

Ga naar de campagne 'Aandacht voor neurologie'

 

Terug naar boven