Ervaringen van mensen met de diagnose CBS/CBD

Ervaringen van mensen met de diagnose CBS/CBD

23 februari 2023

Tijdens een aantal onlinebijeenkomsten hebben mensen met de diagnose CBD/CBS met elkaar gesproken over de onderwerpen die hun bezighouden, ervaringen, vragen en oplossingen. 

Door Bas Aalders

In dit document is een overzicht van de inhoud van deze gesprekken opgenomen om ze te kunnen delen met andere mensen met dezelfde diagnose. Waar mogelijk is voor vragen die niet tijdens de bijeenkomsten zijn beantwoord het antwoord opgezocht op internet en hier toegevoegd. Om te voorkomen dat onjuiste beelden ontstaan is de tekst voorgelegd aan een neuroloog en naar aanleiding van haar reactie aangepast. Waar dat van toegevoegde waarde was is een duidelijk herkenbare toevoeging/reactie van deze neuroloog te vinden.

Bekijk hier het volledige document

Labels:

Terug naar boven