Brief commissiedebat geneesmiddelenbeleid 22 maart

Brief commissiedebat geneesmiddelenbeleid 22 maart

14 maart 2023

Er is door de Patiëntenfederatie Nederland een brief over het geneesmiddelenbeleid gestuurd naar de Vaste Kamercommissie voor VWS. Deze brief is mede namens de Parkinson Vereniging gestuurd, die voor de belangen van mensen met de ziekte van Parkinson en parkinsonismen opkomt.

PatiëntenFederatie Nederland

De brief gaat over drie belangrijke punten:

  1. Verzoek om exportmogelijkheden te beperken bij een landelijk medicijntekort
  2. Vraag aan minister Kuipers om bij de modernisering van het Geneesmiddelen Vergoedingssysteem rekening te houden met nieuwe clusters van medicijnen zoals besproken in de Leidraad Verantwoord Wisselen.
  3. Toepassen van module medicatiebeoordeling regelmatig bij langdurig gebruik van medicijnen door patiënten.

 Lees hier de hele brief

Labels:

Terug naar boven