Meer informatie over MSA (Engelstalig)

Meer informatie over MSA (Engelstalig)

21 maart 2023

Bent u op zoek naar meer informatie over MSA? We zetten een aantal interessante Engelstalige websites voor u op een rij.

MSA Trust

De MSA Trust is een fonds uit het Verenigd Koninkrijk dat zich inzet om MSA de wereld uit te krijgen en mensen die leven met MSA te ondersteunen. Op de website van MSA Trust vindt u Engelstalige informatie over het ziektebeeld, over leven met MSA en over onderzoek naar MSA. 

MSA Trust

MSA Coalition

De MSA Coalition is een organisatie in de Verenigde Staten die zich inzet voor ondersteuning van mensen met MSA en onderzoek naar MSA. In het Engels leest u op de website van de coalition over MSA-onderzoek en over het ziektebeeld.

MSA Coalition

Labels:

Terug naar boven