Vragenlijst ‘Stapeling zorgkosten’

Vragenlijst ‘Stapeling zorgkosten’

28 maart 2023

Patiëntenfederatie Nederland nodigt u graag uit voor het invullen van de vragenlijst ‘Stapeling zorgkosten’.

Update mei 2023: Het is niet meer mogelijk om deze vragenlijst in te vullen.

Doet u mee?

Afhankelijk van uw ervaring met dit onderwerp duurt het invullen van de vragenlijst gemiddeld 8 minuten.

U kunt hieraan deelnemen tot 1 mei.

Waarover gaat de vragenlijst?

Stapelende (zorg)kosten zijn al langer een bron van zorg. In 2019 heeft Patiëntenfederatie Nederland een onderzoek naar dit onderwerp gedaan. Maar met de huidige kostenstijgingen verdient dit onderwerp opnieuw aandacht. We willen graag weten hoe de situatie nu is. Wij zijn daarom benieuwd naar de ervaringen van u en/of anderen in uw huishouden met het betalen voor zorg en andere kosten die met gezondheid te maken hebben.

Met de resultaten kunnen we beleidsmakers en de politiek laten zien met welke zorgkosten en bijkomende kosten deelnemers te maken hebben en wat toename van deze kosten betekent in het dagelijks leven.

Alvast hartelijk dank voor uw bijdrage!

Labels:

Terug naar boven