Brief over EU-beoordeling glyfosaat naar Nederlandse leden Europees parlement

Brief over EU-beoordeling glyfosaat naar Nederlandse leden Europees parlement

4 september 2023

Middels een brief wil Vakbondsorganisatie FNV haar ernstige zorgen uiten over de huidige ontwikkelingen in de EU-beoordeling van glyfosaat. Deze brief is samen met Natuur en Milieu en Parkinsonalliantie Nederland verstuurd naar de Nederlandse leden van het Europees parlement.

Samen willen de afzenders aandacht vestigen op het huidige voorstel voor een hernieuwde goedkeuring van de vergunning voor glyfosaat met 15 jaar. 'Wij zijn van mening dat het opnieuw goedkeuren van de vergunning voor glyfosaat de verkeerde keuze is en wij vragen de Nederlandse leden van het Europees parlement dit te voorkomen. In de brief wordt uitgelegd waarom we tot deze conclusie komen.'

Lees hier de brief (in Engels)

FNV natuur-milieu Parkinsonalliantie_transparant

Labels:

Terug naar boven