Gezocht: Deelnemers met dementie met Lewy bodies voor RewinD-LB studie

Gezocht: Deelnemers met dementie met Lewy bodies voor RewinD-LB studie

20 september 2023

Bij Brain Research Center loopt momenteel de RewinD-LB (EIP21-NFD-504) fase IIB studie. Dit onderzoek richt zich op patiënten met dementie met Lewy Bodies. Brain Research Center zoekt hiervoor deelnemers.

Door: Brain Research Center

RewinD-LB

Het doel van dit onderzoek is uit te zoeken hoe veilig en werkzaam het nieuwe middel neflamapimod is voor de behandeling van deelnemers met dementie met Lewy bodies. We vergelijken de werking van het nieuwe middel neflamapimod met de werking van een placebo (middel zonder actief bestanddeel, een ‘nepmiddel’). Het onderzoeksmiddel zijn capsules die u met eten inneemt.

Aantal visites aan het onderzoekcentrum: 

  • ongeveer 9 keer, verspreid over 21 weken.
  • Optioneel vervolgonderzoek: 6 visites verspreid over 34 weken.
  • Duur van een bezoek: Een aantal van de bezoeken duren 2 uur, andere duren 1 uur.
  • Lokaties: Amsterdam, Den Bosch of Zwolle. 

Patiënten kunnen mogelijk deelnemen als: 

  • Er een diagnose dementie met Lewy bodies is vastgesteld
  • Deelnemer ouder is dan 55 jaar
  • Er een naaste/mantelzorger is die deelnemer tijdens de bezoeken aan het onderzoekscentrum kan vergezellen en o.a. vragen over gezondheid en functioneren kan beantwoorden.

Meer informatie is te vinden op onze website.

Dit onderzoek wordt uitgevoerd in opdracht van EIP Pharma op onze lokaties in Amsterdam, Den Bosch en Zwolle.

Als u aan bovenstaande voldoet en interesse heeft om aan medicijnonderzoek deel te nemen, dan kunt u zich vrijblijvend aanmelden via onze website. Uiteraard kunt u ook contact met ons opnemen voor vragen via info@brainresearchcenter.nl of door te bellen naar 020- 3017170.

Hartelijk dank voor uw aandacht.

Brain research center logo

Labels:

Terug naar boven