Team patiënten: zet zich in voor bewustwording en toegankelijke, betrouwbare informatie over leefstijl

Team patiënten: zet zich in voor bewustwording en toegankelijke, betrouwbare informatie over leefstijl

4 oktober 2023

Met verschillende teams werkt de Coalitie Leefstijl in de Zorg aan de implementatie van leefstijl in de zorg. 

Coalitie leefstijl in de zorg

'Team patiënten' wil mensen met een aandoening, ziekte of gezondheidsklacht er bewust van maken dat een gezonde leefstijl een positieve invloed kan hebben op hun gezondheid en ziekte. En hen aanmoedigen zelf een eerste stapje te zetten naar een gezondere leefstijl door bijvoorbeeld op zoek te gaan naar informatie over leefstijl en erover in gesprek te gaan met een zorgverlener. Hier vertellen teamregisseur Caroline de Moor (senior communicatieadviseur bij Patiëntenfederatie Nederland) en haar side-kick Evelien Janssen (adviseur patiëntbelang bij Patiëntenfederatie Nederland) over de doelstellingen en acties van hun team, zoals hun doelgroeponderzoek.

Lees het volledige artikel op Leefstijlcoalitie.nl

Labels:

Terug naar boven