Audiodocumentaire: Beheerst door verlangen

Audiodocumentaire: Beheerst door verlangen

6 oktober 2023

Beheerst door verlangen is een audiodocumentaire over impulscontrolestoornissen bij de ziekte van Parkinson. De documentaire is extra rustig gemonteerd, speciaal voor iedereen die vanwege zijn Parkinson moeite heeft om zich te concentreren. Met speciale dank aan Odile van den Heuvel, Christel Schimmel en allen die hun verhaal met documentairemaker Marloes van den Wakker wilden delen. "Taboe en schaamte doorbreken we alleen door erover te praten."

illustratie beheerst door verlangen_door Eva van den Biggelaar

Wat als je weet dat het niet goed is wat je doet, maar je verlangens het winnen van je verstand? De ziekte van Parkinson kent vele gezichten. Ook gedragsverslavingen kunnen als gevolg van de ziekte optreden. Chris en Flora worstelen beiden tegen hun drang. Waar de seksverslaving van Chris volledig uit de hand loopt, legt Flora zichzelf regels op om haar snoep- en koopverslaving de baas te blijven.

Beluister deze audiodocumentaire van Marloes van de Wakker op Soundcloud

Labels:

Terug naar boven