NPO radio1: Verband tussen pesticiden en parkinson zeer aannemelijk

NPO radio1: Verband tussen pesticiden en parkinson zeer aannemelijk

6 februari 2024

Op dit moment hebben 63.500 mensen in Nederland de ziekte van Parkinson en dat aantal zal tot 2040 nog drastisch stijgen, verwacht het RIVM. Neuroloog Sirwan Darweesh doet onderzoek naar het verband tussen pesticiden en parkinson en acht het zeer waarschijnlijk dat sommige bestrijdingsmiddelen een rol spelen bij de ontwikkeling van die ziekte.

Nathalie Kelderman te gast

NPO radio 1

Zouden sommige pesticiden verboden moeten worden? Daar spreken we over met hem en Nathalie Kelderman, die zes jaar geleden ontdekte dat ze de ziekte van parkinson heeft.

Luister hier dit radiofragment van Dijkstra & Evenblij ter plekke

Labels:

Terug naar boven