Hoofdbrekers treftpunt voor mensen met chronische beperking

Hoofdbrekers treftpunt voor mensen met chronische beperking

10 juli 2024

Het kan dat je op jonge leeftijd stilgezet bent door een ziekte zoals parkinson, dementie, Niet Aangeboren Hersenletsel of een CVA. Werken lukt niet meer en ineens kom je thuis te zitten. Maar wat dan? Je kan toch nog heel veel wel en wilt een zinvolle invulling van je dag.

Lichaam en brein stimuleren

Met name “ jonge” actieve mensen ervaren dat er weinig aanbod is wat past bij hen. Ze voelen zich niet thuis bij de bestaande dagbestedingen. Rob uit Bemmel gaf aan: “Waarom ga ik niet zelf met jullie hulp aan de slag om iets op te zetten?” SWL en casemanagers ondersteunen dit initiatief graag.

Rob: “Het idee is om een keer in de twee weken bij elkaar te komen. Wij bepalen samen vooraf wat er op het programma staat. Het kan gaan over muziek, je beroep, actualiteit of je hobby zoals fotografie of koken. Onderwerpen die voor ons van waarde zijn en die ons brein en lichaam stimuleren. Onze eigen inbreng is van grote waarde en we gaan samen aan de slag!”

Dus voel jij je “jong en vitaal”, maar heb je wel een beperking? Doe en denk met ons mee!
De doelgroep is 45-70 jaar, maar het komt niet heel precies.

Lees hier het verhaal van Rob uit Bemmel

Waar en wanneer

Hoofdbrekers trefpunt voor mensen met een chronische beperking
Molenwei 57
6681 BS Bemmel

E-mail: mantelzorg@swlingewaard.nl
Telefoon: 088-2552550

Er is eens per twee weken een bijeenkomst op dinsdag, van 10.00 uur tot 12.00 uur. 

Labels:

Terug naar boven