Parkinson Café Oegstgeest

Parkinson Café Oegstgeest

Het Parkinson Café brengt mensen met Parkinson samen. Het Parkinson Café Oegstgeest richt zich op de regio Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Warmond, Sassenheim, Voorschoten, Zoeterwoude, Katwijk, Noordwijk, Lisse, Noordwijkerhout, Hillegom.

Start bijeenkomsten

We gaan weer beginnen met de bijeenkomsten van het Parkinson Café Leiden e.o.!

De corona maatregelen zijn nu zodanig versoepeld dat we weer veilig bijeen kunnen komen in het Dorpscentrum in Oegstgeest. Wij kijken er naar uit u op een van de volgende bijeenkomsten te mogen begroeten.

Stuurgroep Parkinson café Oegstgeest (Leiden e.o.)

Nieuwe leden voor de Stuurgroep gezocht

Wij zijn op zoek naar mensen die mee willen draaien in de stuurgroep. De stuurgroep organiseert de bijeenkomsten en vergadert gemiddeld eens in de 5 weken. Mocht u belangstelling hebben, neem dan contact op met ons om geef het aan tijdens een van de bijeenkomsten. 

Stuur een mail naar Parkinson Café Oegstgeest

Programma

Verslagen

19 januari 2023, Val preventie

Valpreventie.JPG Presentatie door Elise van der Zon, Fysio B fit Lees het volledige bericht

20 oktober, Parkinson en vitamines

Vitamines.jpg Presentatie door Anke Bakker van der Salm Parkinson apotheker Lees het volledige bericht

Logo Parkinson_CAFE_300

We komen voorlopig bijeen (tot het eind van het jaar) in de Grote Zaal (benedenverdieping) van:

Dorpscentrum Oegstgeest
Lijtweg 9
2341 HA Oegstgeest

Mail: info@parkinsoncafe-oegstgeest.nl

Data en tijden

Elke derde donderdag van de maand, van 13.30 tot 16.30 uur

Terug naar boven