ParkinsonTV in beweging

ParkinsonTV in beweging

12 oktober 2023

Kom mee in beweging samen met ParkinsonTV in beweging.

Vanaf oktober 2023 presenteert ParkinsonTV een nieuw programma:
ParkinonTV in beweging.
In 6 verschillende afleveringen motiveert beweegdocent Trudi Nolte, samen met ervaringsdeskundigen, u om in beweging te komen. In iedere aflevering staat een andere beweegvorm centraal. Naast samen bewegen, vertellen ervaringsdeskundigen wat sporten en bewegen voor hen betekent en geven verschillende inhoudsdeskundigen u kennis over bewegen.

Ook benieuwd waar u in uw eigen omgeving kan bewegen? Kijk dan op de beweegzoeker.

Zoek een beweeggroep in uw buurt

ParkinsonTV in beweging is mede mogelijk gemaakt door de opbrengsten van Bike for Parkinson 2022.

Kijk hier de afleveringen ParkinsonTV in beweging

Labels:

Terug naar boven