Aftellen naar de lancering van de ‘Paramedische Richtlijn Parkinson’

Aftellen naar de lancering van de ‘Paramedische Richtlijn Parkinson’

24 oktober 2023

Op 16 november is het zover! Dan is de nieuwe ‘Paramedische Richtlijn Parkinson’ landelijk beschikbaar. Vanaf dan is dit de geldende paramedische richtlijn parkinson voor fysio-, oefen- en ergotherapeuten, logopedisten en diëtisten. Wat deze richtlijn bijzonder maakt? Dat het een actieve beslisondersteuning bevat.

Er zijn twee versies van de beslisondersteuning: één voor zorgverleners en één voor mensen met parkinson en naasten. Beiden met dezelfde behandeladviezen, maar passend gemaakt voor de doelgroep.

Een groep zorgverleners ging u al voor in gebruik. “Wat een duidelijk overzicht van betrokken disciplines” en “Dit geeft een mooi overzicht van de behandelmogelijkheden bij een probleem”, zijn een aantal van de reacties op het prachtige product.

Nog heel even geduld, vanaf 16 november staat de nieuwe richtlijn op de website van de Parkinson Vereniging en kan ook u dit ervaren!

Lees hier meer over de Paramedische Richtlijn Parkinson

Labels:

Terug naar boven