Update over de beschikbaarheid van Symmetrel (amantadine): weer leverbaar vanaf 15 januari 2024

Update over de beschikbaarheid van Symmetrel (amantadine): weer leverbaar vanaf 15 januari 2024

16 januari 2024

Op het meldpunt van het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG) is eind oktober 2023 gemeld door de fabrikant van Symmetrel dat er een tekort zou zijn dat tot eind 2023 zou duren. De oorzaak van het tekort was een kwaliteitsprobleem.

Leverbaar

Volgens fabrikant Novartis zijn alle batches (partijen) in de fabriek inmiddels vrijgegeven. De verwachting is dat er vanaf 15 januari weer aan de markt geleverd wordt.

Houd ons op de hoogte

e-mail

Benader uw apotheek en vraag of zij het middel weer kan bestellen. Blijkt dit niet het geval te zijn, meld ons dit dan. Daarnaast is de Parkinson Vereniging ook geïnteresseerd in het effect van het tekort op uw symptomen.

Meld uw leveringsprobleem en/of effect van het tekort op uw symptomen

Labels:

Terug naar boven