Feestelijke afsluiting van het jaar met o.a. Lammert Kamphuis
De website van Parkinson Café Elburg is bedoeld voor mensen met de ziekte van Parkinson, parkinsonisme en voor iedereen die daarbij betrokken is. Ook andere belangstellenden uit Elburg en de omgeving zijn welkom.
Het team organiseert bijeenkomsten voor deze doelgroep. Tijdens deze bijeenkomsten worden lezingen gegeven die interesant zijn voor mensen met parkinson, parkinsonisme en hun begeleiders of verzorgers. Tijdens de bijeenkomsten van Parkinson Café Elburg wordt geen alcohol geschonken, behalve bij feestelijke gelegenheden.
Parkinson Café bijeenkomsten
Wanneer: 6x per jaar; zie voor de data het kopje: Agenda
Tijd: 14.00 uur (inloop 13.30 uur)
Waar: MFC ‘t Huiken, Lange Wijden 33, Elburg
Aanmelden en verdere informatie: info@parkinsoncafe-elburg.nl
Historie
Het team is in november 2022 begonnen met haar activiteiten op initiatief van een ervaringsdeskundige, iCare Elburg en de Stichting Wiel uit Elburg. Momenteel bestaat de werkgroep uit drie vrijwilligsters, de parkinsonverpleegkundige van iCare, een ervaringsdeskundige en een medewerkster van de Stichting Wiel.